İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Jeoloji ve Jeofizik Mühendisleri Derneği ve Jeotermal Enerji Endüstrisi Firmalarının katkılarıyla bir  “Türkiye Jeotermal Enerji Çalıştayı”,6-7  Kasım 2014 tarihleri arasında İzmir de düzenlenecektir. 

Bu çalıştayın amacı üniversite endüstri işbirliğini teşvik, ülkemizdeki jeotermal endüstrisi teknik eleman ve yöneticilerini tanıştırıp kaynaştırma, ama özellikle de jeotermal enerji sistem tasarımı ve proje yönetimi konularını bütünleşik bir program olarak bütün paydaşlarla tartışıp bu alanda yapılacak olan girişimciliklere teşvik ve teknik destek sağlamaktır.

Tartışma formatı  her bir konuda seçilen bir uzman tarafından hızlandırılmış bir kurs şeklinde sunulması (yaklaşık 1-2 saat arası) ve sonra bu sunulan anahatlar üzerinde ayrıntılı tüm katılımcılara açık tartışmaların yapılması  şeklinde olacaktır. Konuları ekte hazırlanmış posterde bulabilirsiniz.

Çalıştayın planlandığı gibi bilgi aktarıcı ve verimli olması için, bu ön davet ile çalıştayımıza katılımcı veya konuşmacı olarak katılmak isteğinizi  bildirmek için     http://form.jotformeu.com/form/42351322940345     linkindeki formu doldurarak 20 Eylül 2014 tarihine kadar göndermenizi  istirham ediyoruz.   


Not: Konaklamaların ve yiyeceklerin sponsorlar tarafından karşılanması sağlanacaktır.

Etiket: “Türkiye Jeotermal Enerji Çalıştayı”, 6-7 Kasım 2014